Jak nasze au pair poszerzyły nasz światopogląd

Jak nasze au pair poszerzyły nasz światopogląd

Świętujemy wpływ au pair na życie dzieci goszczących

 

W tym roku z okazji Międzynarodowego Dnia Au Pair chcieliśmy uczcić wpływ au pair na życie rodzin goszczących, a zwłaszcza ich dzieci. Au pair pomagają im poznawać nowe kultury i stawać się szczęśliwymi, zdrowymi dziećmi. Dzięki temu w sercach dzieci goszczących zajmują wyjątkowe miejsce.

 

Trójka byłych dzieci goszczących opowiada o tym, jaki wpływ miały au pair na ich życie w czasie ich dorastania oraz dlaczego są wdzięczne za to, że miały okazję poznawać świat oczami swoich au pair. Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej!

W imieniu wszystkich pracowników Cultural Care Au Pair dziękujemy naszym au pair za przybliżanie świata wszystkim dzieciom goszczącym.

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.
    A line drawing of a gumball machine

    Gotowy na przygodę?

    Rozpocznij swoją aplikację dziś i bądź coraz bliżej wyjazdu do USA. Rozpocznij kolejny ekscutujący rozdział w swoim życiu jako au pair.

    Start