Budując karierę jako au pair

Budując karierę jako au pair

Zobacz: Była au pair Tove opisuje swoje #aupairlife

Poznaj Tove, byłą au pair ze Szwecji. Jej doświadczenie jako au pair w roku 2000 pomogło jej w rozpoczęciu kariery dziennikarki. Dzięki niemu upewniła się też, że pewnego dnia chce założyć rodzinę.

 

Przede wszystkim jednak bycie au pair w USA wzmocniło jej pewność siebie, której potrzebowała do osiągnięcia sukcesu w swoim kraju. Gdy wróciła do Szwecji, była gotowa, żeby zmierzyć się z każdym problemem na swojej drodze.

 

Poczuła się znowu niezależna i pewna swoich umiejętności, dzięki czemu wiedziała, że może dokonać wszystko to, o czym tylko zamarzy.

 

Tove to tylko jedna z wielu au pair, które po pobycie w Stanach Zjednoczonych osiągnęły sukces. Jeśli chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie zawodowe, poznać nowych przyjaciół, zyskać drugi dom, a następnie wrócić do kraju jako lepsza i pewniejsza wersja siebie, pomyśl o zostaniu Cultural Care au pair.

 

Posłuchaj całej historii Tove w poniższym nagraniu! Jest bardzo inspirująca.

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.
    A line drawing of a gumball machine

    Descubre si la vida como au pair es para ti.

    Asiste a una reunión informativa cerca a ti para que puedas conocer todo lo relacionado con el programa.

    Busca una reunión informativa