Czy bycie au pair jest dla Ciebie?

Czy bycie au pair jest dla Ciebie?

Sprawdź to w naszym quizie! 

Czy chcesz wziąć wolne, żeby odkryć siebie, zanurzyć się w nowej kulturze i doświadczyć życia w Stanach Zjednoczonych? Czy jesteś gotowa, żeby poznać nowych przyjaciół, poprawić język angielski i przygotować się na sukces w przyszłości?

 

Życie jako au pair może być dla Ciebie! Chcesz się o tym przekonać? Zrób nasz quiz, żeby sprawdzić, czy praca za granicą jako au pair to coś dla Ciebie.

 

Bycie au pair w Stanach Zjednoczonych oznacza mieszkanie przez rok (lub dłużej) z amerykańską rodziną goszczącą, opiekowanie się ich dziećmi i rozwój – zarówno osobisty, jak i zawodowy – poprzez wyjście ze swojej strefy komfortu i poszerzenie swoich horyzontów.

 

To niepowtarzalna okazja, żeby wyróżnić się w tłumie, zbudować swoje CV oraz stworzyć wspomnienia na całe życie.

 

Poświęć kilka minut, żeby zrobić quiz dotyczący bycia au pair. Być może dzięki temu rozpoczniesz swoją wielką przygodę.

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.
    A line drawing of a gumball machine

    Chesz dowiedzieć się jak zacząć?

    Opowiemy Ci wszystko czego potrzebujesz wiedzieć, żeby rozpocząć swoją przygodę jako au pair w USA. Podróże, nowa wiedza i rozwój z Cultural Care.

    Start