Najlepsze miejsca na zakupy w USA

Nasze au pair ujawniają swoich 5 ulubionych amerykańskich sklepów

Au pair po zakończeniu swojego pobytu w USA często wracają do domu z dodatkową walizką (ub nawet dwiema). Zakupy to popularny sposób na spędzanie wolnego czasu. Au pair wydają część swojego kieszonkowego na ubrania, książki i inne fajne rzeczy! Spytaliśmy nasze ambasadorki au pair, aby podzieliły się swoimi ulubionymi sklepami. Wymieniły one pięć sklepów jako najlepsze miejsca na udane zakupy.

1. Target

Niezależnie od tego, czy szukasz ubrań, kosmetyków, przekąsek, artykułów gospodarstwa domowego czy jeszcze czegoś innego, wszystko znajdziesz w Target. A jeśli niczego nie szukasz, nie martw się. „Target podpowie Ci, czego potrzebujesz, gdy tam wejdziesz” – mówi au pair Lena, parafrazując jeden z wielu śmiesznych memów dotyczących Target.

 

Według au pair istnieje wiele powodów, żeby pokochać Target. Ich słynny dział „za dolara” to świetne miejsce, żeby kupić tanie drobiazgi i prezenty. Działy z kosmetykami i ubraniami też są bardzo popularne. Noa, au pair z Danii: „Mają ogromny wybór kosmetyków. Lubię też dział z ubraniami i butami!” Au pair Kathi przyznaje: „Mogłabym spędzić w Target cały dzień”. A Louisa, au pair z Niemiec, żartuje: „Czy naprawdę muszę to wyjaśniać?”

 

Niezależnie od tego, w której części Stanów Zjednoczonych mieszkasz, na pewno w pobliżu jest Target. Poszukaj biało-czerwonej tarczy i przygotuj się na zabawę podczas zakupów!

2. TJ Maxx/Marshalls/HomeGoods

Te trzy sklepy należą do tej samej firmy i wszystkie trzy są warte odwiedzenia. TJ Maxx i Marshalls oferują markowe ubrania po okazyjnych cenach. W HomeGoods znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby udekorować swój pokój – poduszki, świeczki, kosze, ramki na zdjęcia.

 

Winette, au pair z Holandii, mówi: „Uwielbiam kupować na promocjach, a te sklepy są do tego idealne! Mają ogromny wybór wszystkiego, czego tylko zapragniesz”. Au pair Elea również korzysta z okazji: „Pamiętam, że kupiłam kiedyś sweter marki Tommy Hilfiger za 20 dolarów. To było niesamowite”. Dóra, au pair z Węgier, uwielbia to, że „możesz kupić mnóstwo wegańskich i nietestowanych na zwierzętach kosmetyków w naprawdę dobrych cenach”.

 

Jeśli będziesz miała okazję robić zakupy w TJ Maxx, Marshalls lub HomeGoods, pamiętaj, żeby wziąć duży wózek. Prawdopodobnie będziesz go potrzebować!

 

3. Bath & Body Works

Bath & Body Works to świetne miejsce, żeby kupić coś drobnego, co sprawi, że poczujesz się wspaniale (i będziesz świetnie pachnieć)! Ich pachnące mydła, balsamy i zapachy to odrobina luksusu za niewielką cenę, dzięki czemu sklep ten jest ulubionym wśród au pair. Steph, au pair z Wielkiej Brytanii, przyznaje, że zakupy w Bath & Body Works „albo się kocha, albo nienawidzi, ponieważ wydaję tam wszystkie moje pieniądze, ale uwielbiam wszystko, co kupię”.

4. Dollar Tree

W The Dollar Tree znajdziesz prawie wszystko za tę samą cenę: tylko 1 dolara! Au pair kupują tam „plakaty, świeczki, dekoracje, przekąski, a nawet lody Häagen-Dazs” mówi Tesi, au pair z Niemiec. Mari, au pair z Brazylii i jej rodzina goszcząca zapoczątkowali tradycję obchodzenia świąt z dużą ilością dekoracji, które kupują właśnie w Dollar Tree. Za dolara możesz kupić niesamowite rzeczy, więc koniecznie odwiedź Dollar Tree!

5. Michaels

Jeśli lubisz tworzyć rękodzieło, Michaels to Twój sklep. „W tym sklepie można oszaleć!” przyznaje au pair Nele. „Uwielbiam malować. Więc zrobiłam dla siebie odpowiednie zapasy. Ale regularnie kupuję rzeczy też dla dzieci!” Wiele au pair tworzy albumy z wycinkami, żeby pamiętać swój czas w Stanach Zjednoczonych. Michaels to idealne miejsce, żeby kupić wszystko, czego potrzebujesz. „W Michaels kupuję wszystko, czego potrzebuję do albumu z wycinkami” mówi Cheyenne, au pair z Niemiec.

 

Robienie zakupów w Stanach Zjednoczonych to przyjemny sposób na spędzenie wolnego czasu. Koniecznie odwiedź pięć ulubionych sklepów naszych au pair!

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.
    A line drawing of a gumball machine

    Gotowy na przygodę?

    Rozpocznij swoją aplikację dziś i bądź coraz bliżej wyjazdu do USA. Rozpocznij kolejny ekscutujący rozdział w swoim życiu jako au pair.

    Start