Który amerykański stan polubiłabyś najbardziej?

Stany Zjednoczone to ogromny kraj, który ma wiele do zaoferowania. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie stan! Zrób nasz quiz i odkryj, w którym amerykańskim stanie mogłabyś najprzyjemniej spędzić swój czas jako au pair.

 

Jako au pair mieszkająca z rodziną goszczącą będziesz miała okazję poznać lokalny styl życia, pobliską społeczność i okolicę, w której zamieszkasz. Podczas pobytu za granicą nasze au pair poznają nowych znajomych, uczęszczają do college’u i odkrywają swoją okolicę.

 

Jeśli przedłużysz swój pobyt w Stanach Zjednoczonych i zamieszkasz u innej rodziny, zyskasz możliwość poznania nowej części kraju. W ten sposób będziesz miała dom w dwóch miejscach!

 

Jako au pair poznasz nie tylko swoją najbliższą okolicę. Będziesz mogła podróżować po Stanach Zjednoczonych w weekendy, podczas wakacji oraz podczas trzynastego miesiąca swojego pobytu. Dzięki temu zobaczysz znacznie więcej nowych miejsc.

 

Zrób nasz quiz. Być może będzie to początek Twojej wielkiej przygody!

 

Zacznij robić swoją podróżniczą listę marzeń już teraz…

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.