Pogawędka: Lekcje języka

Au pair i dzieci rodziny goszczącej rozmawiają o swoim języku i kulturze!

Au pair odgrywają ważną rolę w rozwoju i dojrzewaniu dzieci rodziny goszczącej. Jedną z najważniejszych ról au pair jest rola nauczyciela! Au pair nie tylko opowiadają dzieciom o swojej kulturze, jedzeniu, świętach i języku, ale uczą ich też życia, np. uczą, jak doceniać różnice między ludźmi i być otwartym na inne sposoby działania, myślenia i mówienia.

 

Spędziliśmy ostatnio trochę czasu z au pair i dziećmi rodzin goszczących, żeby przekonać się, czego amerykańskie dzieci uczą się od swoich au pair. Patrzyliśmy, jak maluchy próbują liczyć do dziesięciu w innym języku i opowiadają o swoich ulubionych przekąskach z innego kraju. To było bardzo urocze!

 

Obejrzyj lekcje, które au pair udzielają swoim dzieciom. Może i Ty nauczysz się czegoś nowego!

 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.
    A line drawing of a gumball machine

    Chesz dowiedzieć się jak zacząć?

    Opowiemy Ci wszystko czego potrzebujesz wiedzieć, żeby rozpocząć swoją przygodę jako au pair w USA. Podróże, nowa wiedza i rozwój z Cultural Care.

    Start