Front Porch Project – odwiedziny podczas epidemii COVID-19

Nasz zespół odwiedził rodziny goszczące i ich au pair —z bezpiecznej odległości!

Zespół Cultural Care Au Pair odwiedził kilka naszych au pair i rodzin goszczących w Bostonie i Nowym Jorku, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie na ganku ich domu.

 

 

Front Porch Project to trend, który został zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych podczas epidemii COVID-19. Nasz zespół wykorzystał go, żeby porozmawiać z au pair i rodzinami goszczącymi o tym, jak sobie radzą w tym niezwykłym czasie.

 

Dowiedzieliśmy się, że chociaż dla nikogo nie był to łatwy czas w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wiele au pair i rodzin goszczących zbliżyło się do siebie.

 

Sarah, au pair z Brazylii, powiedziała „Było naprawdę miło. Mam dwójkę starszych dzieci, które spędzają prawie cały dzień w szkole. Więc teraz mamy czas, żeby się lepiej poznać. Było naprawdę fajnie, bo wcześniej nie mieliśmy tej okazji”.

 

Denisse, au pair z Meksyku, potwierdza, że zamknięcie w domu zmieniło jej relację z rodziną goszczącą na lepsze: „Zmagamy się z tymi samymi problemami, z którymi zmaga się teraz każda rodzina. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję, że jesteśmy częścią tej samej rodziny”.

 

Claudia, au pair z Kolumbii, jest spokojna w tym trudnym czasie, ponieważ wie, że „moja rodzina goszcząca troszczy się o mnie. Zawsze jemy razem kolację i wykorzystujemy ten czas na rozmowę. Staram się dostrzec pozytywną stronę tej sytuacji i staram się dać z siebie wszystko, co najlepsze”.

 

Wszystkie au pair i rodziny goszczące mają nadzieję na to, że najgorsza sytuacja z wirusem w Stanach Zjednoczonych już minęła. Vicki, matka goszcząca, której rodzina gościła u siebie trzy au pair, powiedziała: „To wszystko minie. I wrócimy do tego, po co tu jesteśmy: tworzenia globalnej społeczności rodzin, która przetrwa wiele lat”.

 

Obejrzyj film i dowiedz się, jak wygląda Front Porch Project zza kulis, a także posłuchaj naszych au pair i rodzin goszczących!

 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.
    A line drawing of a gumball machine

    Dowiedz się czy życie jako au pair jest dla Ciebie

    Weź udział w spotkaniu informacyjnym w swojej okolicy, żeby dowiedzieć się więcej o programie.

    Znajdź najbliższe spotkanie informacyjne