Front Porch Project – odwiedziny podczas epidemii COVID-19

Nasz zespół odwiedził rodziny goszczące i ich au pair —z bezpiecznej odległości!

Zespół Cultural Care Au Pair odwiedził kilka naszych au pair i rodzin goszczących w Bostonie i Nowym Jorku, aby zrobić sobie z nimi zdjęcie na ganku ich domu.

 

 

Front Porch Project to trend, który został zapoczątkowany w Stanach Zjednoczonych podczas epidemii COVID-19. Nasz zespół wykorzystał go, żeby porozmawiać z au pair i rodzinami goszczącymi o tym, jak sobie radzą w tym niezwykłym czasie.

 

Dowiedzieliśmy się, że chociaż dla nikogo nie był to łatwy czas w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wiele au pair i rodzin goszczących zbliżyło się do siebie.

 

Sarah, au pair z Brazylii, powiedziała „Było naprawdę miło. Mam dwójkę starszych dzieci, które spędzają prawie cały dzień w szkole. Więc teraz mamy czas, żeby się lepiej poznać. Było naprawdę fajnie, bo wcześniej nie mieliśmy tej okazji”.

 

Denisse, au pair z Meksyku, potwierdza, że zamknięcie w domu zmieniło jej relację z rodziną goszczącą na lepsze: „Zmagamy się z tymi samymi problemami, z którymi zmaga się teraz każda rodzina. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję, że jesteśmy częścią tej samej rodziny”.

 

Claudia, au pair z Kolumbii, jest spokojna w tym trudnym czasie, ponieważ wie, że „moja rodzina goszcząca troszczy się o mnie. Zawsze jemy razem kolację i wykorzystujemy ten czas na rozmowę. Staram się dostrzec pozytywną stronę tej sytuacji i staram się dać z siebie wszystko, co najlepsze”.

 

Wszystkie au pair i rodziny goszczące mają nadzieję na to, że najgorsza sytuacja z wirusem w Stanach Zjednoczonych już minęła. Vicki, matka goszcząca, której rodzina gościła u siebie trzy au pair, powiedziała: „To wszystko minie. I wrócimy do tego, po co tu jesteśmy: tworzenia globalnej społeczności rodzin, która przetrwa wiele lat”.

 

Obejrzyj film i dowiedz się, jak wygląda Front Porch Project zza kulis, a także posłuchaj naszych au pair i rodzin goszczących!

 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Hier meldet sich Cultural Care Au Pair! Wir glauben daran, dass Kulturaustausch die Welt besser macht – also haben wir es uns zur Aufgabe und Mission gemacht, jungen Menschen einen bereichernden Aufenthalt als Au Pair in den USA zu ermöglichen. Wenn wir nicht gerade Au Pairs bei ihrem Abenteuer in den USA unterstützen, geniessen wir die wunderbare Aussicht von unserem Büro auf den Luzerner See, oft mit einer Tasse Kaffee in der Hand.
    A line drawing of a gumball machine

    Finde heraus, ob das Au Pair Leben das Richtige für Dich ist.

    Nehme an einem kostenlosen Infotreffen in Deiner Nähe teil, um alles zu erfahren, was Du über das Programm wissen musst.

    Finde ein Treffen