Czy jesteś obywatelem świata?

Sprawdź w naszym quizie!

Zrób nasz quiz, żeby sprawdzić swój ranking jako obywatela świata. Pierwszym krokiem, żeby poprawić swój wynik jest zostanie au pair w USA! 😉

 

Bycie obywatelem świata wiąże się ze zrozumieniem świata i Twojego miejsca w nim, rozważaniem innych perspektyw i zmianą. W społeczeństwie, które staje się coraz bardziej globalne, umiejętność komunikowania się i rozumienia innych ludzi i kultur jest niezbędną umiejętnością osobistą.

 

Dzięki swojemu doświadczeniu w USA au pair stają się obywatelami całego świata. Uczą się patrzeć na świat z nowej perspektywy, ćwiczą umiejętność komunikacji z innymi ludźmi, a wszystko to, gdy zdobywają doświadczenie, mieszkając za granicą.

 

Au pair mają wpływ na życie swoich dzieci goszczących oraz na swoją nową amerykańską społeczność. Gdy ich pobyt w USA dobiega końca, zabierają ze sobą wszystko, czego się nauczyły, i dzielą się swoim międzynarodowym doświadczeniem z lokalną społecznością.

 

Nasze au pair to prawdziwi obywatele świata. A Ty?

 

Sprawdź teraz w naszym quizie! 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.
    A line drawing of a gumball machine

    Gotowy na przygodę?

    Rozpocznij swoją aplikację dziś i bądź coraz bliżej wyjazdu do USA. Rozpocznij kolejny ekscutujący rozdział w swoim życiu jako au pair.

    Start