Zmieniając świat jako au pair

Zobacz, jak Melanie odnalazła swój głos jako au pair.

Każdego dnia au pair pomagają czynić świat lepszym.

 

Popatrz na Melanie, au pair z Meksyku. W domu rodzinnym Melanie była siostrą, córką, kuzynką. Nie czuła się nigdy wystarczająco piękna czy mądra. Nigdy nie czuła, że jest…dość dobra. Dopiero podczas pobytu u rodziny goszczącej Melanie odnalazła swój głos, swoją pasję, moc i mogła zmieniać świat.

 

Gdy Meksyk został zniszczony przez trzęsienie ziemi w 2017 roku, wykorzystała swój talent artystyczny i nowo zdobytą pewność siebie, żeby zebrać środki dla organizacji charytatywnych niosących pomoc ofiarom katastrofy i szerzyć świadomość o nich.

 

Podzieliła się swoją chęcią pomocy z chłopcami rodziny goszczącej, którzy dzięki niej zaczęli przekazywać swoje ubrania i zabawki dzieciom w potrzebie.

 

Przed przyjazdem do Stanów Zjednoczonych Melanie obiecała sobie, że pomoże Amerykanom lepiej zrozumieć Meksykańczyków, ich kulturę i zwyczaje.  Spełniła swoją obietnicę, stając się ambasadorką swojego kraju.

 

Dzięki temu, że Melanie podjęła wyzwanie i przeprowadziła się sama do nowego kraju, zapoczątkowała wiele pozytywnych zmian w sobie — zyskała pewność siebie, niezależność i nowe perspektywy.

 

Zobacz poniżej całą jej historię i zacznij i Ty zmieniać świat jako au pair!

 

 

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.