Nowe logo Cultural Care

Nowe logo Cultural Care

Poznaj historię naszego nowego, udoskonalonego wizerunku.

To ekscytujący czas dla społeczności Cultural Care! Świętujemy 30 lat promowania wymiany kulturowej i z tej okazji rozpoczynamy nowy rozdział naszej historii z nowym wizerunkiem.

 

Najlepsza część tej zmiany? Nasze nowe logo! Cieszymy się niezmiernie, że nasze oficjalne logo zostanie zaktualizowane, żeby lepiej oddawać to, kim jesteśmy jako firma oraz jakie mamy wartości.

 

Cultural Care Au Pair się nie zmienia. Nadal pozostajemy największą i najbardziej zaufaną organizacją au pair na świecie, której celem jest zbudowanie społeczności rodzin mających moc zmienić świat. Tacy będziemy zawsze. To nasza wizja i największa motywacja.

 

Chcemy, żeby nasze logo naprawdę opowiadało naszą historię. A co ważniejsze – żeby opowiadało historie naszych au pair i rodzin goszczących.

 

Przyjrzeliśmy się naszemu obecnemu logo i zadaliśmy sobie pytanie: „Co chcemy zmienić? Co chcemy zostawić?” Uznaliśmy, że w nowym projekcie zachowamy serce z obecnego logo, ponieważ stało się ono podstawą naszej tożsamości. Reprezentuje miłość, troskę i zrozumienie, które towarzyszą naszemu programowi.

 

Tak więc zainspirowani historiami wymiany kulturowej z kraju i całego świata zdecydowaliśmy się przedstawić doświadczenia au pair i rodzin goszczących jako dwa serca tworzące jedną, wspólną, globalną rodzinę.

Nowe logo Cultural Care

Większe serce symbolizuje nasze rodziny goszczące, które otwierają swoje serca i domy na przyjęcie au pair i nowej energii w swoim życiu. Mniejsze serce przedstawia au pair gotowe zaakceptować nową kulturę i być przyjętym w swojej drugiej rodzinie.

 

Jednak prawdziwa magia nowego logo przejawia się, gdy dwa serca spotykają się, aby utworzyć nową przestrzeń – doświadczenie wymiany kulturowej, które ma moc zmiany życia.

 

Chcesz zobaczyć nasze nowe logo i dowiedzieć się więcej o przygodzie związanej z Cultural Care? Obejrzyj powyższe wideo przedstawiające historię naszego logo!

Cultural Care Au Pair
Cultural Care Au Pair
Tutaj Cultural Care Au Pair! Wierzymy, że wymiana kulturowa zmienia świat na lepsze – i dlatego naszą misją jest pomoc au pair w przeżyciu niesamowitego doświadczenia w USA. Na codzień pomagamy au pair w wyjazdach i odkrywaniu siebie w USA, ale wtedy kiedy mamy chwilę wolnego to prawdopodobnie zajadamy się słodyczami z całego świata i pijemy duże ilości kawy.